Kikaptak a dunaszerdahelyi férfi kézisek

2020. szeptember 27. - 19:32 | Sport

Vasárnap a délutáni órákban sor került az 1. ligás SK DAC következő mérkőzésére, ezúttal idegen pályán, az ŠKH Agrokarpaty Pezinok csapat otthonában.

Fotó: Cséfalvay Á. András - archív

A múlt héthez hasonlóan ismét szoros mérkőzést láthattak a szurkolók. Fej fej mellett haladt a két csapat, mindkét féltől összetett csapatjátékot és erős védekezést láthattunk. Az első félidő végén a hazaiak 13:11-re vezettek, azonban ez egyáltalán nem tűnt megfordíthatatlannak.

A második játékidő kezdetén viszont a sárga-kékek jó pár percig nem jutottak gólhoz, ezzel egyidejűleg pedig a hazaiak sikeresen megnövelték előnyüket.

ŠKH Agrokarpaty Pezinok – SK DAC 29:25 (13:11)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Nagy Tibor 11, Fodor Máté 5, Mašek Stanislav 4, Horváth Gergely 2, Johancsik Tamás, Lanstyák Zoltán 1-1