Nagyudvarnokban rúgták a bőrt a politikusok

2017. szeptember 23. - 16:38 | Sport

A Dunaszerdahely melletti községben a Smer-SD járási szervezetének szervezésében délelőtt zajlott a politikai pártok focitornája. Az összecsapáson részt vettek a Smer-SD, a Híd, az MKP és az SNS focistái.

Fotók: Cséfalvay András

A délelőtt folyamán hat mérkőzést játszottak a csapatok, az összesített eredmények alapján pedig kiderült, melyik pártnak van a legjobb labdarúgó-gárdája. Elsőként az SNS csapott össze a Magyar Közösség Pártjának együttesével, mely küzdelemből az MKP került ki győztesen 3:7 arányban. A második mérkőzésen a Smer-SD csapata a Híd focistáit győzte le 5:1, a harmadik összecsapásban pedig az SNS csapatát 5:10 arányban.

Az MKP és a Híd összecsapásából a Híd párt együttese került ki győztesen 4 góllal, míg az ellenfél kétszer juttatta a labdát a hálóba. Az SNS és a Híd mérkőzése szorosra sikeredett, amit végül a hidasok 5:6 arányban nyertek meg. A Magyar Közösség Pártja és a Smer-SD összecsapása döntetlenre sikeredett.

Összesítésben a politikai pártok focitornáját a Smer-SD nyerte, a második helyen a Híd, a harmadik helyen az MKP, a negyedik helyen pedig az SNS végzett.